Liberal.hr
Liberal.hr
Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene

Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene

Piše: Mario Nakić
11.3.2018.
Prosječna ocjena čitatelja: 5
Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene

Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene

Piše: Mario Nakić
11.3.2018.
Prosječna ocjena čitatelja: 5

Mirela Holy, bivša SDP-ovka i ministrica u Milanovićevoj Kukuriku vladi, a zatim predsjednica ORaH-a, pošteno se izblamirala na Twitteru pokazujući sav jad SJW-a i njihovu nemoć da argumentiraju svoje stavove kad su suočeni s protuargumentima.

Holy je svoj bijes protiv muškaraca i patrijarhata iskalila nad Matom Mijićem, kolumnistom Večernjeg lista koji je na Twitteru podijelio svoj članak o Istanbulskoj konvenciji naslovljen "Ratifikacijom Istanbulske konvencije profesionalni ljudskopravaši postaju država u državi".

Optužila je Mijića nekoliko puta da ʺmrzi ženeʺ i da mu je dozvoljeno biti bezobrazan ʺzato što je muškaracʺ.


U jednom trenutku ga je čak usporedila s Josephom Goebbelsom, ozloglašenim ministrom propagande u nacističkoj vladi. Uostalom, teško je to prepričati. Pogledajte sami.

Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene

Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene

Logika Mirele Holy: Ako si protiv Istanbulske, mrziš žene


Mate Mijić se inače deklarira kao liberalni konzervativac. Prošao sam s njim nekoliko rasprava, koliko se sjećam bilo je to o stvarima oko kojih se liberali i konzervativci i inače zakače (abortus, marihuana, prostitucija), ali sve je bilo na vrlo civiliziranom nivou. Za njega mogu reći da je sigurno jedan od najpristojnijih i najrazumnijih komunikatora na našoj sceni, a iz ove prepiske s Mirelom Holy je očito koliko čovjek ima strpljenja i živaca. Malo tko bi ostao pristojan i suzdržan nakon ovakvih uvreda.

Mirela Holy, s druge strane, doživjela je svoj vrhunac ne kao ministrica zaštite okoliša, već kasnije u oporbi, kad je njen OraH bio najjača oporbena stranka. Njen program za "plan i razvoj Hrvatske" nudio je gospodarska rješenja po uzoru na Chavezovu Venezuelu. Mislim da je sve jasno.
Podijeli s prijateljima
Bez filtera Bez filtera

Ocijeni članak

Sadržaj Liberala mogu ocjenjivati samo registrirani članovi. Učlanite se ovdje.

Sviđa ti se članak? Podrži Liberal!

Podrži neovisno novinarstvo: učlani se ili doniraj Udruzi "Liberal.hr" koliko želiš/možeš za razvoj ove platforme.
Paypal
IBAN: HR5923900011101229527
Model: 00, poziv na br. prim.: 2222
(za donatore iz inozemstva SWIFT/BIC: HPBZHR2X)
Ako koristite mobilnu aplikaciju za bankarstvo jednostavno uslikajte ovaj barkod i unesite željeni iznos.
Barkod za donacije

O autoru

Mario Nakić
MARIO NAKIĆ
Mario Nakić je novinar, poduzetnik, web developer i programer. Osnivač Liberala. Voli pisanje, filozofiju, PHP i javu. Klasični liberal bez kompromisa.
Više od istog autora
VIŠE O TEMI:
VIŠE IZ RUBRIKE:

Komentiraj članak

Komentirati na portalu mogu samo registrirani članovi. Učlanite se ovdje.
Mala škola liberalizma
LIBERAL NA DRUŠTVENIM MREŽAMA:
Liberal na Facebooku
Liberal na X-u
Liberal na Instagramu
Liberal na Youtubeu
Netcom